Kapat

Hakkımızda

Webcino, sizlere ücretsiz olarak kaliteli eğitimler sunan bir blog sitedir. Webcino’da bulabileceğiniz eğitimler SEO, Adwords, Adsense, Grafik Tasarım, Yazılım ve aklınıza gelebilecek tüm yazılım ve tasarım eğitimleri bir tık uzağınızda bulabilirsiniz. Webcino’yu takip ederek sizlerde iyi bir yazılımcı, seo uzmanı, sosyal medya uzmanı, tasarımcı olabilirsiniz. Binlerce blog arasından sıyrılıp gerçek ve kaliteli bilgilerden faydalanın. Öğrenmek den vazgeçmeyin ve sabırla mücadele edin!

Gizlilik

© Copyrigth 2017 www.webcino.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.webcino.com’a aittir. www.webcino.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. www.webcino.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
www.webcino.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.webcino.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Künye

İmtiyaz Sahibi /Grantee
Adem KANİDAĞLI

Genel Yayın Yönetmeni
Emre Caner

Editör /Editor
Mahmut Eyüp SEYMEN

Gece Vardiyasi Editörü / Night Shift Editor
Hakan Mert

Hukuk Danışmanı / Jurisconsult
Tuncay Bozat

Mali Müşavir / Financial Advisor
Metin Taşar

Reklam / Advertise
Adem KANİDAĞLI

Webcino.com için Word Press Premium Tema kullanılmıştır”
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
webcino.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Sponsor