Kapat

Viral Reklam Hazırlama?

Anasayfa Soru-Cevap Viral Reklam Hazırlama?
viral reklam

Bu yazımızda ziyaretçilerimizden gelen soruların içerisinden seçtiğim bir konuyu sizlere anlatmaya çalışacağım.

Viral Reklam Nedir?

Viral Reklam, internet üzerinden genel olarak video, resim şeklinde hazırlanan ve paylaşım sitelerinde kendi kendine bir virüs gibi yayılan yeni nesil reklam modelidir. Tarihi hakkında pek bilgi olmamak suretiyle hotmail’in ortaya çıkardığı dedikodularına rastlamakdayız.

Viral Reklam Nasıl Yapılır?

Viral Reklam, resim olarak hazırlamayı sizlere basit olarak anlatacağım. Öncelikle Viral Reklam modellerinde en çok paylaşımınıza etkileşim çekebileceğiniz konu güzel söz ve anlamlı sözler paylaşmaktır. Yabancı bir sitem için yaptığım Viral Reklam Çalışmaları ‘nı sizlerle birlikte tekrar yapacağız.

Öncelikle Viral reklam çalışması sırasında bize lazım olacak ücretsiz stok resim sitelerini ve yabancı güzel söz siteleri  lazım. Daha önce sitemizde iki dev paylaşım yapmıştık tıklayıp ulaşabilirsiniz sitelere.

Viral Reklam Çalışması?

Viral çalışması için ilgi çekici resim hazırlayabileceğiniz siteleri paylaşıyorum hangisi hoşunuza giderse onu kullanabilirsiniz.

1.http://quozio.com/ siteyi açıyoruz. Ardından “Enter your quote” bölümüne sözümüzü yazıyoruz ve “Who said it?” bölümüne de sözü yazan yazarı yazacağız.Ardından “GO” tuşuna basıp ikinci adıma geçiyoruz burada arka plan seçeceğiz.

viral

İkinci adımda hoşunuza giden bir arka plan seçin.

 

viral

 

Son olarak sağ tıklayıp hazırladığınız resmi kayıt edebilirsiniz. Sosyal ağlarda paylaşım daha çok insanın dikkatini çekebilir ve sosyal sayfalarınızı veya hesaplarınızı büyütebilirsiniz. Sizlerde araştırılması istediğiniz soruları İletişim sayfamızdan bizlere ulaştırabilirsiniz.

 

Etiketler: viral reklam, viral reklam nasıl yapılır, viral reklam nedir, viral reklam ne demek, viral reklam örnekleri

1 0 0 0 0 0

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sponsor

seoseoseoseo

Bizi Beğeniyor Musun?

Bölüyorum ama 2 dakikadır buradasın. O halde bir like’ı hak etmişimdir galiba 🙂